Quantcast
Channel: 24 Канал - Відео новини
Viewing all 126055 articles
Browse latest View live

Микола Амосов – геній української та світової медицини

$
0
0
Його називають хірургом-новатором, легендою кардіології і просто людиною-епохою – все це про видатного українського лікаря Миколу Амосова.

Великий хірург та вчений Микола Амосов походив із простої селянської сім’ї з російської глибинки.

Змалку великим захопленням майбутнього генія стали книги – любов до читання прищепила йому матір. Нестримна жага до знань зробила з Амосова водночас здібного інженера і талановитого лікаря – обидві освіти він здобув із відзнакою.

Вдосконалювати лікарську майстерність довелося на війні. Усю Другу світову Микола Амосов пройшов на посаді військового хірурга, повертаючи до життя важкопоранених.

З початком мирного життя він перебрався до Києва, а головною зброєю в руках став скальпель. Хірург брався за нього щоразу, коли хтось потребував невідкладної допомоги.

Революціонер в операційній

Одним із перших у Радянському Союзі Микола Амосов почав проводити операції на серці. Саме він першим у світі застосував практику протезування клапанів серця, на яких не утворювалися тромби.

Під час одного із закордонних відряджень на конгресі хірургів у Мексиці Амосов уперше побачив, як проводять операцію з апаратом штучного кровообігу, так званим "штучним серцем".

Повернувшись додому, він загорівся ідеєю створити щось схоже – тоді у нагоді стала його технічна освіта.

Хірург, науковець, письменник

Амосов не прощався зі скальпелем навіть на пенсії. Видатний хірург до кінця днів активно займався фізичними вправами та дотримувався режиму, а здоров'я дозволяло працювати в операційній.

За життя Микола Амосов провів понад 6 тисяч операцій. Останні – коли йому було вже за 80.

Ім'я українського хірурга відоме у світі не лише завдяки його лікарському таланту. Крім об’ємних наукових праць, Микола Амосов залишив по собі ще й чималий письменницький спадок, його книги перевидавали мільйонними накладами у багатьох країнах.

Велич у простоті

Визначні досягнення та світова слава Амосова як лікаря-науковця контрастують із його буденною простотою. Ті, кому пощастило знати легендарного хірурга особисто, згадують, що це була дуже скромна людина.

У холі створеного ним Інституту серця красувалась табличка із написом: "Прошу подарунків персоналу не робити, окрім квітів".

Титули та заслуги Миколи Амосова можна перелічувати довго, та в історію світової медицини він заслужено увійшов зі званням людини-епохи і легенди кардіології.


+Відео

Безответственная Украина: все плохое мы сделали сами!

$
0
0
Оптика туриста беспристрастна. Ты не делаешь скидок. Не ищешь оправданий. Все, что находится внутри государственных границ, – дело рук людей с паспортами этой страны.

Каждая страна эквивалентна своим жителям. Качество дорог, чистота обочин, ухоженность улиц – мы складываем свои впечатления не только о месте, но и о людях. Потому что их быт говорит об их способности договариваться.

Знаете, что отличает румынские дороги? Местные водители мигают дальним, предупреждая о полиции. А еще они сигналят, если ты соблюдаешь скоростной режим и правила. Те правила, которые они сами установили для своей страны. 

И если в Румынии солидарность с незнакомыми водителями выше, чем солидарность с полицией, то это значит, что у них проблемы. Это значит, что они не смогли создать институт "ночных сторожей". Тех самых, кому будут доверять. Тех самых, кого станут воспринимать как защитников. Выходит, что они платят зарплаты тем, ктоэтих зарплат не заслуживает. Иначе бы мне не моргали дальним. 

Правила Полиса устанавливают граждане Полиса. Они выбирают себе депутатов, голосуют за политиков, скидываются из зарплат на содержание государства. И если они не соблюдают свои же правила – значит, где-то оборвана нить. Если вы не хотите платить адекватную зарплату своему делегату во власть – значит, вы не считаете депутата своим представителем. Если забираете у него неприкосновенность – значит, он вас не представлет. Если вы не верите судам, прокуратуре или спецслужбе – значит, вы не смогли создать ни того, ни другого, ни третьего. 

И это история про коллективную ответственность. Ту самую, что заставляет нас обобщать любую страну, в которую мы приезжаем на отдых. Мы суммируем плюсы и минусы, перекладывая результат на всех граждан. Делая каждого встреченного ответственным за положение дел на его родине.

Даже узурпация власти возможна лишь там, где люди с ней соглашаются. Или там, где их готовность бороться за иные правила игры меньше, чем чье-то стремление эти правила навязать.

И это в полной мере относится и к Украине. В отличие от Израиля Украина рождалась не благодаря тем, кто ее хотел. Она рождалась благодаря тем, кто хотел комфорта. В 1991 году это заставляло жителей того же Крыма голосовать за независимость. Потому что независимость для них означала то, что ресурсы страны не будут уходить на кормление дотационных республик Союза.

Но желание комфорта в сознании масс сочеталась с удивительным нежеланием брать на себя хоть какую-то ответственность. И если вы хотите понять, кто виноват в том, что за окном – взгляните в зеркало. Никто не присылал нам политиков с Венеры, мы сами их выбрали. Никто не заставляет нас обгонять по встречке – я сам давлю на педаль. Из бюджета моей страны воруют лишь те, кому я позволил это делать.

Оглянитесь вокруг. Все, что нам не нравится, сделали мы сами. Плохие суды, олигархическая экономика, старая коммуналка – это все благодаря нам. Нам кажется, что все принадлежит "им". Но нет никаких "них". Есть только "мы". Они – это часть нас. 

Мы долго можем объяснять сами себе, что люди разные. Что есть пассионарии и обыватели. Что вторых всегда больше. Но эти объяснения работают только внутри страны.

Для внешнего наблюдателя никакой разницы нет. У него есть лишь его впечатления. Немцы не выиграли страну в лотерею. Они ее построили. Сомалийцы не проиграли страну в покер. Они создали социальный ад. Коллективная ответственность. Бессердечная стерва. 


+Відео

Випуск новин за 12:00: Незаконні вибори на Донбасі. Протести щодо повернення світла у Києві

$
0
0
У випуску новин за 31 жовтня станом на 12:00 – так звані вибори на Донбасі незаконні і суперечать Мінським домовленостям, таку заяву зробила вісімка держав у підсумку засідання Ради безпеки ООН. У Києві Лівий берег став у заторах, протестувальники перекрили Харківське шосе і вимагають повернути у їхні домівки світло, яке вимкнули ще напередодні.

Також у випуску: 

У Києві поліцейські наїхали на чоловіка, який пограбував перехожого, порушник перестрибнув через паркан і буквально влетів на капот авто.

300 елітних автівок згоріли в Італії в масштабній пожежі, яка виникла в порту Савона.

У Львові презентували кінофільм для незрячих.


+Відео

У Києві майже 2 тисячі людей залишились без світла: мешканці одного з будинків перекрили шосе

$
0
0
Кілька десятків людей перекрили Харківське шосе, вони вимагають відновити подачу електроенергії. У будинку, який відключили від електроенергії об 11 ранку, 30 жовтня, проживають близько 2 тисяч людей.

Про це повідомив кореспондент 24 каналу у прямому ефірі.

Перекрили дорогу, бо відключили електропостачання, це житловий комплекс, в який входить будинок 19А, де знаходиться 760 квартир. Поверховість будинку – 35 поверхів. Люди не мають змоги навіть приготувати поїсти,
– розповів місцевий мешканець.

Зазначається, що будинок відключили за борги перед ДТЕК Київські електромережі розмір яких сягнув 2,7 мільйона гривень.

"Ми продовжимо цю акцію, поки до нас не приїде представник влади, представник ДТЕК Київські електромережі і поки не буде відновлене електропостачання", – розповіли кияни.

Мешканці будинку пропускають лише авто служб екстреного реагування, всі інші автомобілі вимушені розвертатись для об'їзду через що виникають конфліктні ситуації.

Також мешканці не пропускають громадський транспорт. Водій однієї з маршруток вирішив об'їхати перекриту дорогу по колії трамваю. Йому допомогли пасажири.

Повідомляється, що перебої із постачанням електроенергії та води у будинку не вперше. Багатоповерхівка, належить скандальному забудовнику Анатолію Войцеховському, якого підозрюють у самовільному захопленні ділянок під будівництво 40 об’єктів. Серед іншого непоодинокі факти повторного продажу квартир у житлових будинках, вже реалізованих іншим громадянам, введення в експлуатацію житла на підставі підроблених судових рішень. У вересні 2016 року Войцеховський втік до РФ після того, як його випустили під заставу.


+Відео

Частину Києва паралізували затори: перелік вулиць

$
0
0
У середу вдень, 31 жовтня, у Києві на лівому березі утворилися численні затори на дорогах. Водночас ускладнений рух і на правому березі столиці.

Про це свідчать дані сервісу Google Maps.

Так, на лівому березі Києва ускладнено рух транспорту в районістанцій метро "Лівобережна", "Дарниця", "Чернігівська", на бульварі Перова, проспекті Визволителів, на Русанівській набережній, вул. Раїси Окіпної, вул. Євгена Сверстюка, Броварському проспекті, проспекті Соборності, проспекті Юрія Гагаріна, в районі Дарницької площі, проспекті Миру, вул. Березняківській, Дніпровській набережній, вул. Фанерній, а також на Харківському шосе від житлового комплексу "Мега Сіті" до вул. Привокзальної.

Водночас на правому березі Києва ускладнений рух у районі Шулявського шляхопроводу, вул. Вадима Гетьмана, Чоколівському бульварі, вул. Олександра Довженка, вул. Олени Теліги, на вул. В'ячеслава Чорновола, Повітрофлотському проспекті, вул. Льва Толстого, вул. Жилянській, вул. Саксаганського, в районі Бессарабської площі, а також на мосту Метро.

Затори в Києві: дивіться відео

Київ паралізували затори: дивіться відео

Карта заторів в Києві:

Відео про затори на лівому березі у Києві: включення кореспондента 24 каналу Євгена Назаренка

 


+Відео

Як суддя із запаморочливими статками допоміг Розенблату "анулювати" результати 75 експертиз

$
0
0
У вересні 2018 року українські ЗМІ підірвала новина про те, що суд визнав незаконними дії детективів і прокурорів під час розслідування так званої "бурштинової справи". Документ такого змісту опублікував у себе на фб-сторінці нардеп Розенблат — один із фігурантів і обвинувачених по цій справі, який і подав цей позов.

Ним самим це судове рішення подавалось однозначно: це доводить неправомірність розслідування проти нього, що, очевидно, має переконати всіх у його невинуватості. 

Але, виявляється, суд взагалі не мав права виносити рішення за позовом нардепа Розенблата. Про це у програмі "Справа детектива" сказала детектив НАБУ Олена, яка разом із колегами розслідувала цю справу. 

Річ у тому, що в Україні існуєрозмежування компетенції різних видів судів. Наприклад, одні можуть розглядати господарські справи, в них сторонами є переважно юридичні особи або підприємці – це господарські суди. У порядку цивільного судочинства розглядають житлові, сімейні, трудові спори. Кримінальні провадження розглядають у порядку кримінального судочинства. Якщо позов подано з порушенням цієї "спеціалізації", то суд повинен відмовити у розгляді такої справи. Тобто нардепу Розенблату мали відмовити, натомість йому не тільки не відмовили, але ще й ухвалили рішення.

бурштинові гроші
Шлях до вирішення проблеми

Але як таке можливо? Відповідь, очевидно, у самому судді, який ухвалював це рішення. І Руслан Арсірій, власне, автор цього рішення, по істині легендарний суддя. Зараз ви самі все зрозумієте.

Відомим цей суддя став після розслідування журналістів "Слідство.Інфо" під назвою "Пляжний патруль". Вони з’ясували, що суддя не тільки відвідав за кілька років 11 країн, чого не міг собі дозволити на свою зарплату, але ще й примудрявся ухвалювати рішення, перебуваючи на відпочинку. Але це не все, чим він відомий. Річ у тому, що Арсірій активно допомагає різноманітним посадовцям зберігати за будь-яку ціну свою посаду.

Останні кілька років суддя рятував посадовців від люстрації.Наприклад, він відмовлявся зобов’язати люструвати скандально відомого поліцейського генерала Терещука, якого президент Порошенко незаконно вивів з-під люстрації. Суддя Арсірій також ухвалював рішення на користь тих, хто провалив переатестацію в поліції. При чому суддя визнав незаконним звільнення поліцейського, який навіть не набрав мінімально необхідних балів на тестуванні. 

Саме він вперше виніс рішення про скасування негативного висновку Громадської ради доброчесності. Це рішення стосувалось кандидатки на посаду судді Верховного Суду Алли Демидової,хоча тоді з висновком ГРД погодилась навіть Вища кваліфікаційна комісія суддів, до якої довіри – 0.

Суддя Арсірій також ухвалив рішення, яке узаконювало неподання СБУшникам декларації. Саме суддя Арсірій визнав вибори до Ради громадського контролю при НАБУ 2016 року незаконними. Що цікаво, визнав за позовом адвоката Олексія Шевчука. Чому цікаво? Тому що Олексій Шевчук є адвокатом… Борислава Розенблата.

І, який цікавий збіг, саме цей суддя Арсірій ухвалив на користь Розенблата незаконне рішення. Рішення, яке не коштує паперу, на якому написано, але яке останній тепер використовує для того, щоб розказувати в усіх ефірах, що розслідування проти нього незаконне.

Що ми маємо в сухому залишку: народний депутат, якого детективи під час антикорупційної спецоперації викрили на корупції і справу якого довели до суду. Суддя, який кілька років активно допомагає саботувати очищення влади, при чому за всіма напрямки: від люстрації до переатестації поліцейських і кваліфікаційного оцінювання суддів. І веде розкішний спосіб життя, який не може пояснити.

І цей суддя виносить незаконне рішення на користь народного депутата про нібито неправомірність розслідування справи, яку суд от-от має почати розглядати. Навіть не знаю, що очевидніше в цій ситуації: що небо блакитне, чи що це кругова порука корупціонерів, які одне одного рятують від відповідальності іменем України.

хабарник
Український корупціонер

І от таким незаконними рішеннями нині Розенблат намагається перекреслити 3-річне розслідування детективів НАБУ, які зібрали докази його корупційного злочину під час антикорупційної спецоперації на 700 гігабайт аудіо- і відеозаписів, правильність яких підтверджена 75 експертизами.

Існування в Україні от таких народних депутатів, до речі, обраних від керівної партії "Блоку Петра Порошенка", таких суддів, які залишаються на посаді після чотирьох років судової реформи імені Порошенка, в той час як сам президент Порошенко розповідає про важливість боротьби з корупцією, є яскравим свідченням кругової поруки під виглядом лицемірних політичних заяв. 

Як це виправити? Щонайменше – не вірити їхнім лицемірним заявам і підтримувати тих, хто попри нереальний саботаж намагається доводити до кінця справи корупціонерів. Думайте і робіть висновки. Кінець кінцем все буде добре, і якщо зараз не добре, значить – це ще не кінець.


+Відео

"Ми не віддамо ні сантиметра своєї землі": українські військові не поступаються ворогу

$
0
0
Ситуація на фронті залишається напруженою: двоє поранених і 21 обстріл за добу, бойовики використовують заборонене Мінськом озброєння. Зокрема, гатили із озброєння бойової машини піхоти, гранатометів і великокаліберних кулеметів.

Йдучи на позиції військових та журналістів просять вимикати GPS на телефонах.

"Закінчується 2018-й рік, технології розвиваються. Навіть на нашій війні на сході все не обмежується біноклями чи старими засобами спостереження. Через прив'язку по всіх цих геоданих противник може вичислити позиції і перебування військових", – зазначив військовослужбовець ЗСУ Угрюмий.

Із такими даними стріляти набагато легше, та й без них ворог не мовчить. Лише вчора у військових над головою розірвався постріл РПГ. По цих позиціях важке озброєння вже певний час не працює, але по сусідах б'ють регулярно.

Вже йдучи з позицій журналісти зустріли Стаса, військового, який і справді воює за свій дім, адже він з окупованої частини Донеччини. Не без хвилювань, але хоче передати вітання і окупантам, і мирним жителям окупованої території.

Полум’яний привіт росіянам – ми не віддамо ні сантимерту нашої землі. Також хотілося б передати вітання людям, які перебувають по тій стороні на Донбасі, на окупованій частині, – ми звільнимо території, все буде добре,
– відповів військовослужбовець ЗСУ Стас.

А поки війна за звільнення України триває.


+Відео

Випуск новин за 14:00: Вибух і катастрофа в Афганістані. Масштабні аварії у Києві

$
0
0
У випуску новин за 31 жовтня станом на 14:00 – на заході Афганістану в провінції Фарах розбився гелікоптер з військовиками і політиками, усі 25 людей загинули. Ще один інцидент стався у Кабулі, біля в'язниці себе підірвав смертник, там загинули семеро людей. Стоїть у заторах не лише лівий берег Києва, транспорт зупинився і на правому березі, а все – через масштабні аварії.

Також у випуску:

У Києві лівий берег став у заторах, протестувальники перекрили Харківське шосе і вимагають повернути у їхні домівки світло.

В Індонезії повідомили, що стало причиною авіакатастрофи Боїнга, в якому загинули 189 людей, – літак таки був несправний.

Ситуація на фронті: двоє українських військових поранено, бойовики використовують заборонене Мінськом озброєння. 


+Відео

"Все пропало, нас сливают": почему украинцы любят искать "зраду"

$
0
0
В любом обществе есть те, кто катят мир и те, кто бегут рядом и кричат, куда же он катится. Ярче всего это проявляется у любителей конспирологии.

Их поиск заговоров – это не цель, а средство. Способ доказать самим себе, что миром правит глобальные силы, которые дергают всех остальных за ниточки. Это не более чем попытка сложить с себя ответственность. Ведь как можно распоряжаться своей судьбой, если ты лишь пешка в чужих натруженных руках?

Злые боги у каждого свои. Кто-то верит в мировое правительство. Кто-то – в либеральный заговор. Кто-то – в протоколы мудрецов. Но всех объединяет одно: случайностей не существует. Совпадений тем более. С точки зрения конспиролога, мы живем в до мелочей выверенном сценарии и играем по чужим правилам. Конспирология удивительно живуча – просто потому, что дарит право на безответственность.

Следом идут адепты "зрады". Причем "зрады" не деятельной ("чуваки, вот проблема, давайте решать"), а изначальной ("все пропало, нас сливают").

Адепт зрады обычно выступает в роли пророка в своем отечестве, которого никто не слышит. Позиция удобна тем, что позволяет носить белую одежду и с грустными глазами проповедовать неотвратимость потопа. Любые неприятные новости сопровождаются неизбывным "я же говорил". Люди с глазами бассетхаундов – в их самоощущении положительных сценариев не существует. Впрочем, полутонов тоже – любые хорошие новости объявляются малозначащими или несущественными.

Замыкают список те, кто верит в победу на блюдечке. Адепты тайного знания о мировых планах по нейтрализации агрессора. Торгуют щенячьим оптимизмом и мечтой. Верят в доброго бога, который заберет паству живьем на небеса. Объединяет их все одно и то же. Страдательный залог. Они все добровольно записали себя в объектов чужого действия. Жертв чужой воли.

зрада чи перемога
У адептов "зрады" есть только черное и белое

И, выбрав, единожды, модель поведения, они ее старательно рационализируют. Объясняя себе и окружающим, что их описание реальности – единственно верное. Избирательность – вот то, что отличает их ленты в соцсетях. Там нет оттенков серого. Есть лишь то, что подтверждает правильность их позиции. 

Адепт "зрады" не видит успехов. Тот, кто инвестирует себя и свои силы в государство – попросту не найдет себя в его картине мира. Адепт конспирологии не признает свободы воли. Тот, кто привык принимать решения за себя сам – не обнаружит себя в его текстах.

Их всех можно понять. Потому что нет ничего страшнее, чем мысль о том, что будущее зависит от каждого из нас. И что завтрашний день каждый из нас строит ежеминутно. Своим действием. Или бездействием. Потому что в этом случае не за кого спрятаться. Исчезают обстоятельства. Испаряются злые и добрые боги. А каждый получает в распоряжение обязанности и ответственность. Те самые, которыми он волен распоряжаться по своему усмотрению. 

Быть самостоятельным – страшно. Впрочем, лишь это отличает тех, кто успел повзрослеть, от тех, кто решил не спешить.


+Відео

Випуск новин за 16:00: Нові деталі про стан Сенцова. Причина авіакатастрофи в Індонезії

$
0
0
У випуску новин за 31 жовтня станом на 16:00 – російські тюремники заявляють, що Олег Сенцов набрав 10 кілограмів ваги та почуває себе добре. Російські ЗМІ передають, що український режисер уже, фактично, вийшов із голодування. В Індонезії повідомили, що стало причиною авіакатастрофи Боїнга, в якому загинули 189 людей – літак таки був несправний.

Також у випуску: 

На заході Афганістану в провінції Фарах розбився гелікоптер з військовиками і політиками, усі 25 людей загинули.

Ще один інцидент стався у Кабулі, біля в'язниці себе підірвав смертник, там загинули семеро людей.

У Києві лівий берег став у заторах, протестувальники перекрили Харківське шосе і вимагають повернути у їхні домівки світло.

У Києві транспорт зупинився і на правому березі, а все – через масштабні аварії.


+Відео

Скільки росіян готові схвалити державні репресії щодо інших національностей: шокуючі цифри

$
0
0
Ксенофобія – різке несприйняття, засудження усього чужого. Очевидно, це слово синонім не до росіян, а до керівництва Ерефії. Бо коли мости валяться, міста занепадають, а рівень життя і рівнем назвати не можна – найлегше шукати зовнішнього ворога. І якби це був хтось один – можна зрозуміти, але ж не можуть поганцями бути усі навколо.

55 % – більше ніж половина росіян з неприязню ставиться до України.

Вкрай негативно сприймає Україну кожен четвертий росіянин. 

росія ксенофобія
55 % росіян неприязно ставляться до України

На другій сходинці нелюбові – Сполучені Штати Америки – 54 %. 

росія сша
54 % росіян недобре ставляться до США

Трійку ненависті для россіян замикає Європейський союз неприязнь до якого відчуває 46 % населення Росії. 

росія європа
46 % негативно ставляться до Європи

До 30 % населення Росії поділяють расистські гасла і готові схвалити з боку держави репресивні заходи щодо осіб інших національностей. Загалом за останні кілька місяців росіяни почали гірше ставитись до людей інших національностей.

Повний випуск програми "Вєсті.UA" дивіться тут.


+Відео

Випуск новин на 18:00: Перекрите шосе і затори у Києві

$
0
0
У випуску новин за 31 жовтня станом на 18:00 – скандал із забудовником сьогодні відчули не лише мешканці двох будинків, а значна частина Києва. Ошукані люди перекрили дорогу та вимагали дати в їх будинки світло. Вже другу добу блокують вулиці.

Також у випуску:

Скандальному українському судді Артуру Ємельянову загрожує 5 років тюрми в Австрії. Прокуратура країни підозрює його і дружину Світлану у кількох кримінальних злочинах.

Компанія Apple презентувала нові ґаджети.


+Відео

Чому українці в рази переплачують за продукцію Apple

$
0
0
Компанія Apple презентувала нові ґаджети. Світ побачили новенькі iPad та MacBook. Однак ціни, як завжди, на ґаджети кусаються, особливо в Україні.

Ціна на всі новинки, як завжди у продукції Apple, чимала. Новий MacBook у світі коштуватиме від 1200 доларів, а iPad – від 800.

А от в Україні буде дорожче приблизно на 25%. Багато українців, які користуються продукцією Apple, купують її за кордоном.

Якби я купив би його в магазині в Києві рік назад він би коштував би 39 тисяч, в інтернет-магазині 36 тисячі, а його купив за 27,5. Тому мені цікавіше купувати телефоні ось так. Проте не у всіх є друзі в США,
– сказав киянин Ігор.

А за новий iPhone 10 XS українці взагалі переплачують майже 10 тисяч гривень. Україна входить до четвірки країн світу з найвищою офіційною ціною на iPhone 8, обігнавши Францію, Німеччину та Швейцарію.

Наприклад, в Лос-Анджелесі цей же телефон з такими ж характеристиками, можна купити з податком за 1100 доларів. В Україні, цей iPhone коштує приблизно 1470 доларів. Тобто різниця в 370 доларів,
– наголосив журналіст видання "Економічна правда" Всеволод Некрасов.

Одна з можливих причин, чому айфони у нас дорожчі, ніж у більшості країн світу, – це банальна монополія. В Україні імпортувати американські гаджети має право лише одна компанія ASBIS. Вона має ексклюзивні права на імпорт продукції Apple. Тобто на кордоні митники пропускають в Україну партії лише тих гаджетів, які ввозить саме ця компанія. І тільки вона ж має український сертифікат якості на гаджети.

Інша компанія, яка захоче ввезти цей iPhone, вона повинна отримати ще один сертифікат. Точно такий же – це повний абсурд. За уже сертифікований товар кожна компанія повинна отримати свій особистий сертифікат,
– прокоментував Всеволод Некрасов.

Офіційного коментаря від компанії ASBIS журналістам 24 Каналу так і не дали, хоч і обіцяли. Але раніше компанія вже пояснювала, як формує ціни на "яблучні" новинки. Базову вартість встановлює сам Apple. А далі все залежить від вартості транспортування та просування новинки в Україні. І через цю складну схему в нашій країні і процвітає тіньовий ринок гаджетів Apple.

Обходячи усі митні правила та сертифікації, магазини пропонують iPhone та MacBook трохи дешевше, ніж у офіційного постачальника. Від цього страждає бюджет, який не отримує кошти від розмитнення товарів.

А гроші навколо надкушеного яблука крутяться великі. В середньому щороку українці купують 250 тисяч iPhone, а це сотні мільйонів гривень.


+Відео

Нульовий рубіж. Як прикордонники ООС обіграли у матчі зірок футболу

$
0
0
Вони не бояться показувати свою позицію щодо подій на Донбасі. Вони їдуть на передову, аби на власні очі побачити те, що там відбувається. Вони – відомі українці, які на кілька днів вирушають на передову, щоб підтримати наших прикордонників і військових. Проект "Нульовий рубіж" покаже і розкаже про емоції та враження відомих українців, які потрапили на війну.

Зірки футболу приїхали на передову, щоб зіграти з військовими матч дружби.

Зірки футболу приїхали на Донеччину, аби підтримати мир, цілісність України, українських військових та жителів Красногорівки. 

Багато людей відвідало цей матч, однак, серед них були та не завзяті шанувальники футболу. Попри складну ситуацію, яка є в місті Красногорівка та попри те, що вночі та в цей день були серйозні обстріли – люди прийшли без страху.

Я вболіваю за наших прикордонників. Я за військових, бо вони захищають, з ними спокійніше,
– розповів місцевий житель.

Українські бійці побачили, що вони не самі, а Україна разом з ними. 

Звичайно я переживав. Однак розумів, які величини проти нас грали, але мені хотілось, аби наші хлопці краще себе проявили. Я хотів побачити гол від нашої сторони,
– зазначив прикордонник, комендант ОБПК "Курахівка" Владислав Кізілов.

Прикордонники ретельно готувались до цього матчу, а тому результат помітний – 2:0.

Про враження зірок футболу та прикордонників від матчу – дивіться у програмі.


+Відео

Випуск новин на 19:00: Реформи в Україні. Податок на виведений капітал

$
0
0
У випуску новин за 31 жовтня станом на 19:00 – чимало красивих слів ми чуємо від чинної влади про запровадження в країні реформ – про нову армію, нові дороги, реформу судів й поліції тощо. Певні зрушення таки є. Утім, якщо придивитися уважніше, стає зрозумілим, що жодна з тих реформ до кінця не доведена. Мінфін хоче запровадити податок на виведений капітал для малого і середнього бізнесу.

Також у випуску:

Скандал із забудовником сьогодні відчули не лише мешканці двох будинків, а значна частина Києва. Ошукані люди перекрили дорогу та вимагали дати в їх будинки світло. Вже другу добу блокують вулиці.

Компанія Apple презентувала нові ґаджети.

 


+Відео

У Києві люди залишились без світла через забудовника: чому вони ж самі у тому винні

$
0
0
Кілька десятків людей перекрили Харківське шосе, вони вимагали відновити подачу електроенергії.

За їхніми словами, компанія постачальник електроенергії, без попередження припинила надавати послуги в їхніх помешканнях, залишивши людей без світла, опалення та води.

Із цими будинками вже не вперше подібні проблеми.

Багато людей з дітьми, з дитячими візочками, інвалідів, людей похилого віку, які або застрягли, і не можуть піднятися на 25-26 поверх, або в своїх квартирах і не можуть просто вийти,
– розповіла мешканка будинку Ольга.

Цей протест не аби як обурив водіїв, які не змогли проїхати харківським шосе. Вони злилися і мали рацію, адже забудовником є скандальний Анатолій Войцеховський, який ошукав понад десять тисяч киян, продавши їм квартири без належної кількості документів.

Я знав, що таке Войцехівський, але не знав, що настільки там все корумповано,
– сказав мешканець ЖК "Маргарита" Олександр.

Житловий комплекс, в якому проживають люди, виявився без жодного договору про під'єднання комунікацій та без права на землю. Доробляли будинки самі мешканці за власний кошт.

Ми прийняли рішення, спільне, загальними зборами, з роз'ясненнями: всі кошти, які ми витратили на цей будинок, а ми вже витратили більше ніж 8 мільйонів гривень – все це фінансують мешканці будинку,
– наголосив мешканець ЖК "Маргарита" Олександр.

Мешканцям будинків Войцеховського, вдалося самотужки укласти договір на постачання електроенергії, відвести інші комунікації. Чого не можна сказати про блокувальників Харківського шосе. Їм відключили електрику, через те, що постачальником була компанія-посередник, у якої виявились чималі борги – близько 2 мільйонів гривень.

А ось Анатолій Войцехівський непогано себе почуває. Після того, як за нього була внесена застава у суді в розмірі 14 мільйонів гривень, вже наступного дня забудовник-аферист втік до Росії. Де зовсім не опікується долею ошуканих ним мешканців.


+Відео

Вєсті.UA. Гімн піонерів від Мірошниченка. Президентські амбіції Киви

$
0
0
У свіжому випуску "Вєсті. UA" за 31.10 – нині українські політики можуть бити один одному обличчя, а вже через рік читати один одному вірші. Українці вже дізнались про кандидатів у президенти: Порошенко, Тимошенко, Садовий – це з тих передбачуваних, але ж є несподівані персонажі – Вакарчук, Зеленський, Кива врешті решт. Однак їхні програми – справжня загадка.

Також у випуску:

Бездіяльність депутатів з президенськими амбіціями – у цифрах.


+Відео

Податок на виведений капітал: фікція чи допомога українському бізнесу

$
0
0
Бізнес в Україні почувається добре, рейтинги показників прозорості зростають – це основні меседжі Президента на традиційній зустрічі із представниками бізнесу.

Про проблеми, на відміну від Президента, говорили власники компаній. Обурені тим, що так звані перевірки, які охрестили поняттям "маски-шоу", не припиняються.

Утім, податок на виведений капітал, на який так чекають українські бізнесмени, може перетворитися на фікцію. Адже його пропонують ввести лише для малих і середніх підприємств – у яких річний обіг менше 200 мільйонів гривень. Такі зміни пропонує Міністерство фінансів, підприємці із цим ж не погоджуються.

Адже правила мають бути одні для всіх. Нововведення має замінити податок на прибуток. Тобто зараз компанія сплачує 20% від чистих зароблених коштів – загальний дохід мінус витрати на підтримання своєї роботи.

А буде віддавати відсоток лише з тих грошей, які переводить закордонним підприємствам та фізичним особам. Рух коштів між українськими компаніями не будуть оподатковувати. Задум такий – лишити більше грошей всередині бізнесу, які підприємці зможуть використати на розвиток компаній.

Інша справа – з транснаціональними компаніями. Більшість операцій у них якраз і пов'язані з виведенням капіталу за кордон. Тож їм доведеться платити більше. І через це можуть тиснути на МВФ, а саме міжнародні партнери застерігають від його ухвалення і попереджають, дірка у бюджеті на початку його дії може сягати 80 мільярдів гривень.

Президент запевняє, новий податок підтримує, тепер слово за МВФ. І саме на них треба тиснути не лише владі, а й самим бізнесменам. Для цього бізнес навіть готовий інвестувати у такі зміни і заздалегідь закрити можливий дефіцит бюджету.

Тож чи переконає це міжнародний валютний фонд – справа часу. Про новий податок Порошенко говорить ще з минулого року. Відтоді неодноразово згадував про нього на переговорах з підприємцями. Після останньої зустрічі у липні навіть вніс законопроект на розгляд до парламенту. Але до розгляду він навіть не дійшов.


+Відео

Випуск новин на 20:00: Чи вірить бізнес обіцянкам Порошенка. Як оминути нечесних забудовників

$
0
0
У випуску новин за 31 жовтня станом на 20:00 – бізнес в Україні почувається добре, рейтинги показників прозорості зростають. Це основні меседжі президента Петра Порошенка. Проте чи погоджуються з ним самі представники бізнесу. Куди звертатись людям, щоб не потрапити на гачок недоброчесних забудовників.

Також у випуску:

Мінфін хоче запровадити податок на виведений капітал для малого і середнього бізнесу.

Компанія Apple презентувала нові ґаджети.

Скандал із забудовником сьогодні відчули не лише мешканці двох будинків, а значна частина Києва. Ошукані люди перекрили дорогу та вимагали дати в їх будинки світло. Вже другу добу блокують вулиці.


+Відео

Вєсті Кремля. Алмазний дєд. Кубинські плани Путіна

$
0
0
У свіжому випуску "Вєсті Кремля" за 31.10 – Росія багата своїми корисними копалинами, але з алмазами, правда, ситуація трохи гірша, однак, найближчим часом усе зміниться, завдяки дєду. Словосполучення "холодна війна" часто звучить у ЗМІ як західних, так і російських. А оскільки головне гасло чинної Росії – "можем павтаріть" – Кремль вирішив наступити на ті самі кубинські граблі.

Також у випуску:

Рейтинг "Єдиної Росії" йде на дно.

Чиновники РФ придумали, як повернути славу Тверській області.


+Відео
Viewing all 126055 articles
Browse latest View live


<script src="https://jsc.adskeeper.com/r/s/rssing.com.1596347.js" async> </script>